Zabij 10 prasat

IRC kanál (chat) Minecraft server Twitter Facebook Steam skupina YouTube kanál RSS kanál
 • Herní série
 • Současná PC
 • Retro PC
 • MMO hry
 • Hry v prohlížeči
 • Mobilní zařízení
 • Sloupky
 • Vyhledávání
 • Všechny články
 • Takhle vypadá RH
  Takhle vypadá RH
  Všechny obrázky
 • 3DS a NDS
 • Současné konzole
 • Minulá generace
 • Game Boy
 • 32-bit konzole
 • 16-bit konzole
 • 8-bit konzole
 • Pro čtenáře
 • Shoutbox
 • The Keep (3DS)
  The Keep (3DS)
  Všechna videa
  Transformice
  9/10

  Transformice

  V Transformice se ujmete role malé nenasytné myšky, která, společně s jejími sourozenci (ostatními hráči), touží získat co největší kus lákavého sýra a rychle s ním zmizet v díře. Ovšem nic v myším životě nejde tak snadno, jak by si myška přála, a tak v cestě k sýru a zpět narazíte na tucty zdánlivě nepřekonatelných nástrah, které by dokázaly odradit i tu nejšikovnější vykradačku spíží.

  Naštěstí nejsou na tento úkol samy. K cíli je vedou myší šamanky, které dokáží stvořit z čirého vzduchu nejrůžnější objekty a kombinovat je. Tak se třeba z obyčejného kusu dřeva a dvou míčů může stát efektivní vozidlo. Z toho by se zdálo, že s šamankami v čele není cesta k sýru zas tak náročná, ale opak je pravdou. Nejnebezpečnějším nepřítelem jim je totiž nenažranost myšek samotných. Většina má tendenci vrhnout se do nebezpečí jen pro minimální šanci dostat se k cíli první. A pokud s sebou strhnou i všechny ostatní, těžkou hlavu si s tím nedělají.

  Často updatovanou a zábavnou MMO Transformice si člověk zkrátka musí zkusit aby pochopil, jaké kouzlo se skrývá ve zmatku a zkáze, které se během krátkých vteřin dokážou odehrát na každé z desítek původních map nebo na tisícech dalších uživatelsky vytvořených v přiloženém editoru.

  Lze hrát zdarma
  Obrázky (48)Videa (0)Upload
  9/10

  V současnosti probíhá vánoční event: na každé mapě je dárek a na zvláštní vánoční mapě můžete dárky rozdávat přátelům nebo náhodným kolemjdoucím, za což dostáváte tituly. Na stejné mapě je také adventní kalendář, kde si každý den můžete vyzvednout odměnu ve formě sýrů, jahod či zvláštního itemu.

  Napsal: Sanky

  Dají se jahody sehnat i v roce 2013?:o

  Jo, jahody se kupují. Říkají jim francouzsky fraises.

  Napsal: Sanky

  kůže se kupuje za pravé peníze nebo za jahody které se také kupují za peníze.

  velikonoční event je součástí velikonočního dne čim mají šanci dostat skvělé dárky a bezvadne se pobavit s přáteli.

  valentin je event na kterém si se svým partnerem (vaši láskou) si můžete spolu sednout ke stolu a můžete si spolu povídat francousky pkiny co máte napsat najdete nad tabulkou na psaní(správy) napište je všechny a dostanete nádherné dárky.

  Walentin je mpa na které jsou různé mapy např. se stanete čarodějníkama a budete bojovat proti kočičí smrdce a proti duchům nebo kostlivcům a budete se muset dostat pro bonbony a pro sýr do díry. pak za všechny bonbony které ste nazbírali máte automaty a můžete losovat své bonbony za svělé walentýnské dárky

  takovéhle věci dostane shaman a dáse hodně použit na hodně map např. survivor,vanilla tady se používají tyto shamaní peří a mužou si díky němu změnit barvu shamana stačí nato kliknout a jmenuje se to popravdě totem kliknete na to totem bla bla bla a obevíte se na samostatné mape máte tam různé veci které můžete použít čimš si vyrobíte svůj totem můžete ho použit jako pomoc ci nepomoc nepomoc myslim namape survivoru pomoc na mape vanilla a td.

  deathmatch je mapa na které bojujete proti soupeřům a musíte co nejdéle vydržet na živo díky pomoci duck nebo mezerníku deláte shamaní koule které nak musíte použít proti soupeřovy ci soupeřům .kdo vydrží jako poslední vyhraje a dostane sýr.

  #simon says je logická mapa musíte poslouchat simonovy príkazi ale pozor!! je to také na čas budete muset udelat co vam rekne pokud to nestihnete bohuzel budete vyrazeni ten kdo vydrží do konce dostane sýr a vítěství bohužel je tato mapa v anglickém jazyce takže bych si vyndala anglické učebnice .

  #prophunt je mapa na které se pomocí mezerníku proměníte na nějaké věci šaman bude mít černou obrazovku kvůli tomu aby se myšičky hbitě a rychle schovali když se promění na nějakou věc musíte dát znovu mezerník a vaše jméno nebude vidět dokonce ani vy ale pozor! šaman se objeví a bude vidět a když dá šaman mezerník tam kde si myslí že někdo bude schovaný hráč bude za pykaný nebo tam nikdo nebude a šamanovy zmizí jedno srdce šaman má tři srdce když ty tři srdce zmizí šaman zemře a vy všichni dostanete sýr.

  #utility je mapa na které nemusíte závodit můžete si přidat (portnout) své kamarády a zahrát si např. na rodinu,školu . A bezvadně se i s vašimi přáteli pobavit .

  9/10

  já jsem Mynikoa a chtěla bych do kmene přidá mě někdo?

  10

  pokud je tu zacatecnik ktery si nevi rady toto je uplne nejlepsi zbusob jak zjistit informace.

  bootcamp:

  hodne lidi se pta co je to bootcamp?

  bootcamp je mapa na ktere sice nevidite obleceni co mate na sobe ale za to ma vihodu v tom ze kdyz spadnete (umrete) asi po 2 az 4 minutach ozivnete a take se nemusite bat ze to nestihnete, protoze je na to hodneeee casu.

  survivor ?

  survivor je mapa v ktere si napr. s prateli muzete zahrat o preziti a pritom si uzit spoustu zabavi.

  Vaše hodnocení:

  Napsat reakci

  Provoz webu Zabij 10 prasat byl ukončen a již není možné psát reakce.